Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Ep. 51 - Daughters of Khaine II.

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

Ep. 51 - Daughters of Khaine II.

Obrázek epizody Ep. 51 - Daughters of Khaine II.

Poslechněte si podcast

7. 2. 2020

21 min

Daughters of Khaine jsou velice zvláštní kapitolou. Ačkoli patří pod alianci sil řádu, jejich krása a půvab doprovází krutost a krvežíznivost. Představují senzační podívanou v bojových arénách napříč devíti světy, ale noční můru na bitevním poli. Dokonce i ostřílení váleční spojenci takových bojovnic musí občas odvrátit zrak - čeho je moc, toho je příliš. Pivo, plast a preclíky: https://www.youtube.com/channel/UCH6kAnMJzWBU48UFrMMwEtA "Dotazník spokojenosti": https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOb0OCMIMo6vpkpbZdSSXyGDMxzTmSIoBH_XvY9ZxC3l1fmw/viewform?usp=sf_link Startovač (hell yeah!): https://www.startovac.cz/patron/rohata-kostka-podcast-o-warhammeru/ Velice děkujeme všem, kteří finančně podpořili Rohatou Kostku na startovači! Patroni: - Jarda - Honziksvec - exdeo_3 - Moranos - Deskofobie - TondaKladivo - Wow.dag - Teragan98. E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: www.facebook.com/Rohatakostka/ Rohatý Discord: https://discord.gg/8xEZmxx Spřátelené weby: www.blackunicorn.cz/ www.deskofobie.cz/ www.zatrolene-hry.cz/ criticalhit.cz/ www.tomovyhry.cz/ Komunitní discord Age of Sigmar: discord.gg/aMNYPcR Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!