Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

Ep. 38 - Archaon - Počátek

Play

Poslechněte si podcast

30. 8. 2019

13 min

Velký vojevůdce, maršál chaosu, rytíř apokalypsy, ničitel světů. Archaon má různá přízviska. Jaká je ale jeho historie? Jak to všechno začalo a proč? I za touto postavou se skrývá zajímavý příběh. Udělejme si tedy další menší exkurz do Starého světa, jehož události čím dál tím více ovlivňují Mortal Realms. Startovač: https://www.startovac.cz/patron/rohata-kostka-podcast-o-warhammeru/ E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: www.facebook.com/Rohatakostka/ Twitch: https://www.twitch.tv/dorreah Rohatý Discord: https://discord.gg/W2BfVV7 Spřátelené weby: www.blackunicorn.cz/ www.deskofobie.cz/ www.zatrolene-hry.cz/ criticalhit.cz/ www.tomovyhry.cz/ Komunitní discord Age of Sigmar: discord.gg/aMNYPcR Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!