Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Ep. 14 - Beasts of Chaos

Rohatá Kostka

Warhammer CZ Podcast

Společnost

Ep. 14 - Beasts of Chaos

Obrázek epizody Ep. 14 - Beasts of Chaos

Poslechněte si podcast

17. 10. 2018

20 min

Katastrofa starého světa se vrací, aby pozřela říši Mortal Realms. Nezastaví se před ničím, nikdo není jejich pánem, nikdo neví odkud přišli a proč. Přicházejí Beasts of Chaos - Beastmen, nikdo netuší jaké nebezpečí se na Mortal Realms hrne. Snad zbude někdo, kdo by o tom mohl později vyprávět. EDIT: Doombullové nemají paroží, ale rohy - bacha na to! Startovač: https://www.startovac.cz/patron/rohata-kostka-podcast-o-warhammeru/ Spřátelené weby: https://www.zatrolene-hry.cz/ http://criticalhit.cz/ https://www.tomovyhry.cz/ Komunitní discord Age of Sigmar: https://discord.gg/aMNYPcR Hudba: Ladislav Havrland Artwork logo: Kristýna Coblová E-mail: rohatakostka@seznam.cz Facebook: https://www.facebook.com/Rohatakostka/ Zdroje: Warhammer Age of Sigmar Core Book, White Dwarf Magazin, Battletomy jednotlivých frakcí, https://1d4chan.org/wiki/Warhammer:_Age_of_Sigmar http://ageofsigmar.wikia.com/wiki/Age_of_Sigmar_Wikia http://whfb.lexicanum.com/wiki/Warhammer:_Age_of_Sigmar

Popis podcastu

Podcast plný příběhů ze světa Warhammeru i povídání o miniaturách a hobby s hosty. Pusť si nás při barvení, ve vlaku, tramvaji, autě nebo jen tak. Přejeme příjemný poslech!