Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 21 - Přijetí a podporu potřebují děti i rodiče - Host Rodičovské posilovny - Alena Vávrová - 1. díl

Rodičovská posilovna

Jan Vávra, Ivana Štefková - www.rodicovskaposilovna.cz

Děti a rodina

,

Rodičovství

21 - Přijetí a podporu potřebují děti i rodiče - Host Rodičovské posilovny - Alena Vávrová - 1. díl

Obrázek epizody 21 - Přijetí a podporu potřebují děti i rodiče - Host Rodičovské posilovny - Alena Vávrová - 1. díl

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

24 min

O epizodě podcastu

V dalším rozhovoru podcastu Host Rodičovské posilovny si povídal psychoterapeut Jan Vávra s jeho manželkou, dětskou psycholožkou a psychoterapeutkou, Alenou Vávrovou. O odolnosti, ale také o jejím pohledu na rodičovství z pozice dětského psychoterapeuta a psychologa. Dotkli se tématu přijetí, které je i jedním z principů online kurzu Rodičovství jako cesta, který společně před lety vytvořili.

Chcete se dozvědět, proč si děti si umí více říci o podporu, pokud se cítí přijímané rodiči? Kteří rodiče spíše přijdou k psychologovi? Zda lze být za každých okolností dokonalý rodič? Čím mohou vysoké nároky škodit ve vztahu k dětem i sobě samým.

Více se dozvíte v podcastu.

Alena pracuje individuálně s dětmi a rodiči a také založila Institut pro dětské poradenství a psychoterapii - Indept, který vzdělává dětské psychoterapeuty.

Pokud byste rádi zjistili o Aleně a její práci více, podívejte se na web www.detsky-psycholog.cz nebo www.rodicovstvijakocesta.cz .

O posilování odolnosti, nebo o dalších dílech našeho podcastu naleznete informace na www.rodicovskaposilovna.cz, já se budu těšit zase za týden při pokračování rozhovoru s Alenou.

V dalším rozhovoru podcastu Host Rodičovské posilovny si povídal psychoterapeut Jan Vávra s jeho manželkou, dětskou psycholožkou a psychoterapeutkou, Alenou Vávrovou. O odolnosti, ale také o jejím pohledu na rodičovství z pozice dětského psychoterapeuta a psychologa. Dotkli se tématu přijetí, které je i jedním z principů online kurzu Rodičovství jako cesta, který společně před lety vytvořili.  Chcete se dozvědět, proč si děti si umí více říci o podporu, pokud se cítí přijímané rodiči? Kteří rodiče spíše přijdou k psychologovi? Zda lze být za každých okolností dokonalý rodič? Čím mohou vysoké nároky škodit ve vztahu k dětem i sobě samým.  Více se dozvíte v podcastu.    Alena pracuje individuálně s dětmi a rodiči a také založila Institut pro dětské poradenství a psychoterapii - Indept, který vzdělává dětské psychoterapeuty. Pokud byste rádi zjistili o Aleně a její práci více, podívejte se na web www.detsky-psycholog.cz nebo www.rodicovstvijakocesta.cz. O posilování odolnosti, nebo o dalších dílech našeho podcastu naleznete informace na www.rodicovskaposilovna.cz, já se budu těšit zase za týden při pokračování rozhovoru s Alenou.