Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Přijetí a podporu potřebují děti i rodiče - Host Rodičovské posilovny - Alena Vávrová - 1. díl

Rodičovská posilovna

Jan Vávra, Ivana Štefková - www.rodicovskaposilovn

Osobní rozvoj

Přijetí a podporu potřebují děti i rodiče - Host Rodičovské posilovny - Alena Vávrová - 1. díl

Obrázek epizody Přijetí a podporu potřebují děti i rodiče - Host Rodičovské posilovny - Alena Vávrová - 1. díl

Poslechněte si podcast

17. 9. 2021

24 min

V dalším rozhovoru podcastu Host Rodičovské posilovny si povídal psychoterapeut Jan Vávra s jeho manželkou, dětskou psycholožkou a psychoterapeutkou, Alenou Vávrovou. O odolnosti, ale také o jejím pohledu na rodičovství z pozice dětského psychoterapeuta a psychologa. Dotkli se tématu přijetí, které je i jedním z principů online kurzu Rodičovství jako cesta, který společně před lety vytvořili. 

Chcete se dozvědět, proč si děti si umí více říci o podporu, pokud se cítí přijímané rodiči? Kteří rodiče spíše přijdou k psychologovi? Zda lze být za každých okolností dokonalý rodič? Čím mohou vysoké nároky škodit ve vztahu k dětem i sobě samým. 

Více se dozvíte v podcastu.   

Alena pracuje individuálně s dětmi a rodiči a také založila Institut pro dětské poradenství a psychoterapii - Indept, který vzdělává dětské psychoterapeuty.

Pokud byste rádi zjistili o Aleně a její práci více, podívejte se na web www.detsky-psycholog.cz nebo www.rodicovstvijakocesta.cz.

O posilování odolnosti, nebo o dalších dílech našeho podcastu naleznete informace na www.rodicovskaposilovna.cz, já se budu těšit zase za týden při pokračování rozhovoru s Alenou.

Popis podcastu

S psycholožkou Ivanou Štefkovou, psychoterapeutem Janem Vávrou a jejich hosty o rodičovství, pozitivní psychologii, inspiraci terapeutickými poznatky a odolnosti.