Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 63 - O práci s emocemi, mindfulness a teorii Daniela Siegela - Hanka Čechová, díl 2. - Host rodičovské posilovny

Rodičovská posilovna

Jan Vávra, Ivana Štefková - www.rodicovskaposilovna.cz

Osobní rozvoj

63 - O práci s emocemi, mindfulness a teorii Daniela Siegela - Hanka Čechová, díl 2. - Host rodičovské posilovny

Obrázek epizody 63 - O práci s emocemi, mindfulness a teorii Daniela Siegela - Hanka Čechová, díl 2. - Host rodičovské posilovny

Poslechněte si podcast

23. 9. 2022

32 min

 Jak vypadá cvičení mindfulness? Co je to kolo vědomí a jak vypadá mindfulness a vztahová neurobiologie podle Daniela Siegela. Proč neexistuje jen jedna ideální univerzální teorie, jak komunikovat s dětmi? A proč bychom měli potomkům otevřít prostor, aby se mohl rozvíjet jejich vlastní příběh? Více se dozvíte v podcastu s terapeutem Janem Vávrou a lektorkou Hanou Čechovou.

Druhý díl rozovoru, který vedl Honza Vávra z Rodičovské posilovny a Hanka Čechová, která je lektorkou kurzu vědomé komunikace a mindfulness, P.E.T. - Výchovy bez poražených a T.E.T. - Školy bez poražených. Řeč bude o emocích a komunikaci, o vnitřní motivaci i právě zmíněném mindfulness.

O Hance a její práci najdete další informace na vedomakomunikace.cz.

www.rodicovskaposilovna.cz

Popis podcastu

S psycholožkou Ivanou Štefkovou, psychoterapeutem Janem Vávrou a jejich hosty o rodičovství, pozitivní psychologii, inspiraci terapeutickými poznatky a odolnosti.