Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Samaras: Celé Česko by mělo využít svůj potenciál jako Praha, říká ostravský patriot a majitel Kofoly

Samaras: Celé Česko by mělo využít svůj potenciál jako Praha, říká ostravský patriot a majitel Kofoly

Obrázek epizody Samaras: Celé Česko by mělo využít svůj potenciál jako Praha, říká ostravský patriot a majitel Kofoly

Poslechněte si podcast

13. 5. 2024

45 min

„Výsledky Česka napovídají, že je nejvyšší čas s naší ekonomikou něco udělat,“ říká hlavní postava a spolumajitel skupiny Kofola Jannis Samaras, který je také signatářem platformy 2. ekonomické transformace, v podcastu reVize Česka. Podle něj je popsaných několik zřejmých bodů, na kterých by se měla budoucnost stavět. „Pak je vždy ovšem nejdůležitější ta exekuce. Ten finální přístup, jak se jednotlivé věci do reality implementují. Chceme napomoct tomu, aby se šlo správným směrem,“ vysvětluje Samaras.Co si myslí o české značce, pracovní migraci, dani z cukru, růstu DPH na nápoje, zálohování PET lahví nebo cirkulární ekonomice? Plus byznysový pohled na Kofolu, nákup pivovarů Zubr, Holba a Litovel a na další firemní investice.

Popis podcastu

Podcast HN o současnosti a budoucnosti české ekonomiky s těmi, kteří ji opravdu tvoří. Byznysmeni, politici, ekonomové a manažeři se zamýšlejí nad tím, jak tuzemskou ekonomiku a celou společnost zlepšit. Ve spolupráci s 2. ekonomickou transformací dáváme dohromady ty nejlepší speakery a řešíme s nimi také aktuální témata.