Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 22 RENDERtalk s Jakubem Komrskou

RENDERtalk

Jakub Kolek

Kultura

22 RENDERtalk s Jakubem Komrskou

Obrázek epizody 22 RENDERtalk s Jakubem Komrskou

Poslechněte si podcast

4. 12. 2019

2 hod 1 min

RENDERtalk je podcast o CG a 3D technologiích.

Mezi českými a slovenskými 3D tvůrci je mnoho zajímavých a uspěšných  osobností. V RENDERtalk podcastu si s nimi Jakub Kolek povídá o jejich  životní cestě, přístupu k tvorbě, ale i o bussinesu a věcech souvisících  s podnikáním.

Právě teď můžeš poslouchat 22. epizodu, ve které byl hodtem Jakub Komrska. Kuba je hodně zajímavá osobnost. Věnuje se archvizu a za svojí ne tak dlouhou kariéru už si toho mnoho vyzkoušel a prožil. Od fpráce pro studio, přes freelancing a zakládání vlastního studia zase zpátky k práci pro studio. O jeho zkušenostech a o tom, jak je hodnotí jsme si povídali v rozhovoru. Kubovi nechybí sebereflexe a tak bylo zajímavé poslouchat i jak vypráví o vlastních chybách, vyhoření a mezilidských vztazích. Klikej na play a užij si poslech!

Popis podcastu

Objevte svět CGI a vizuality digitálního věku. Jakub Kolek vede rozhovory s osobnostmi z oboru, který je všude kolem nás, aniž bychom to možná tušili.