Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #podcastysadvokaty 02 - Ilona Černochová, realitniadvokati.cz

Renata Novotná | Čistá hlava & volné ruce

Renata Novotná

Byznys

#podcastysadvokaty 02 - Ilona Černochová, realitniadvokati.cz

Obrázek epizody #podcastysadvokaty 02 - Ilona Černochová, realitniadvokati.cz

Poslechněte si podcast

1. 10. 2019

32 min

Ilona je realitní advokátka. Úspěšnou kancelář vybudovala během 2,5 let se dvěma malými dětmi za zády. Efektivita práce, systém a strategie jsou její silné stránky. S procesy a delegování pracuje velmi systematicky a právě to jí umožňuje neustálý růst firmy. Probraly jsme spolu na co procesy využívá, kolik jí šetří času, jak v procesech pracuje se specifickými právními situacemi, jak vybírá lidi do týmu a další témata. Nechte se inspirovat :)

Popis podcastu

Jsem konzultantka týmové efektivity, procesů a delegování práce. Pro moderní advokátní kanceláře a menší firmy. Vylepšuji systém práce. Nastavuji procesy, pomáhám efektivně delegovat práci a stavět týmy, které fungují. Jako podnikatel totiž nemusíte pracovat 24 hodin 7 dní v týdnu. Cílem je, abyste mohli v klidu odjet na dovolenou s jistotou, že vše perfektně funguje i bez vás. www.renata-novotna.cz