
S českými dramatiky na Martiniku, ostrově divadla a literatury

O epizodě podcastu
Na Martiniku na festivalu Malých forem se v lednu tohoto roku uskutečnila na národní scéně Tropique Atrium vůbec první prezentace české dramatiky a poezie na ostrově.
Na Martiniku na festivalu Malých forem se v lednu tohoto roku uskutečnila na národní scéně Tropique Atrium vůbec první prezentace české dramatiky a poezie na ostrově. Všechny díly podcastu Reflexe: Divadlo! můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Komplexní názor i zpráva o aktuálním dění na českých a světových jevištích. Divadelní festivaly i premiéry reflektují odborníci z celé České republiky i ze zahraničí.
Všechny díly podcastu Reflexe: Divadlo! můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Reflexe: Divadlo! můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .