Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Klatův ďábel je sympaťák, je cynický a vtipný. Divadlo pod Palmovkou uvedlo dlouho očekávanou inscenaci Faust

Reflexe: Divadlo!

Český rozhlas

Kultura

Klatův ďábel je sympaťák, je cynický a vtipný. Divadlo pod Palmovkou uvedlo dlouho očekávanou inscenaci Faust

Obrázek epizody Klatův ďábel je sympaťák, je cynický a vtipný. Divadlo pod Palmovkou uvedlo dlouho očekávanou inscenaci Faust

Poslechněte si podcast

8. 3. 2019

44 min

O epizodě podcastu

„Všichni patříme do ďáblova fanklubu!“ říká Jan Klata, režisér Fausta v Divadle pod Palmovkou. Jeho nejnovější inscenace měla premiéru v sobotu 2. března. O vyložení příběhu o doktoru Faustovi se už pokusilo mnoho badatelů i umělců napříč obory. Jan Klata představil vlastní adaptaci obou dílů Goethova kanonického textu.
„Všichni patříme do ďáblova fanklubu!“ říká režisér Jan Klata. V Divadle pod Palmovkou představil vlastní adaptaci obou dílů Goethova kanonického textu.

Všechny díly podcastu Reflexe: Divadlo! můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.