Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Divadelní propagace jako estetická odpovědnost. Diskuze o vztahu divadelního plakátu, fotografie a vizuální komunikace

Reflexe: Divadlo!

Český rozhlas

Umění

Divadelní propagace jako estetická odpovědnost. Diskuze o vztahu divadelního plakátu, fotografie a vizuální komunikace

Obrázek epizody Divadelní propagace jako estetická odpovědnost. Diskuze o vztahu divadelního plakátu, fotografie a vizuální komunikace

Poslechněte si podcast

1. 3. 2019

37 min

O epizodě podcastu

Divadla potřebují své „produkty“ komunikovat jako každý jiný výrobce. Oblast umění – a fungování divadel zvlášť – ovšem přináší některá omezení nebo vyšší estetické nároky. V posledních letech se u větších divadelních domů rozšířila tendence vytvářet samostatné kampaně pro celé, často tematicky zaměřené, sezony. Spolu s tím, jak se naše doba stále více orientuje na vizuální komunikaci, narůstá také spolupráce divadel s profesionálními fotografy.
Ondřej Škrabal se zaměřil na divadelní plakát a fotografii. Mluvil o nich s divadelníky Martinem Glaserem a Danielem Špinarem i profesionálními fotografy.

Všechny díly podcastu Reflexe: Divadlo! můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .