Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Reflex podcast

Marek Stoniš, Martin Bartkovský, Čestmír Strakatý,

Společnost

Reflexe Kalouska a Stoniše: S Babišem těch 180 miliard na obnovu ekonomiky po covidu nedostaneme - podcast

Play

Poslechněte si podcast

21. 7. 2021

14 min

V reakci na pražskou návštěvu předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové, která „přivezla“ České republice sto osmdesát miliard korun na národní plán obnovy, říká Miroslav Kalousek: „Je to sice velké zjednodušení, ale musíme si vybrat: Buď Babiš, nebo 180 miliard. Český premiér je v trvalém konfliktu zájmů, a pokud v něm bude setrvávat, tak nám ty peníze nikdo nedá.“ Na jaké konkrétní projekty by měly být peníze použity? Co si myslí o dalším velkém evropském projektu New Green Deal? Budeme za deset let jezdit v autě na benzínový pohon? To vše si můžete poslechnout v aktuálním vydání pořadu Reflexe Miroslava Kalouska a Marka Stoniše. 

Popis podcastu

Reflex podcast natáčí redaktoři a reportéři časopisu Reflex se zajímavými hosty ze světa kultury i vědy. Rozhovory s osobnostmi, které jsou zajímavé nejen svou profesí, ale i tím, jak působí na společnost. Reflex podcast moderuje Martin Bartkovský, Kateřina Kadlecová a Veronika Bednářová.