Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Reflexe Kalouska a Stoniše 71: Kalousek o politickém patu v Praze- Měli by zasáhnout předsedové stran - podcast

Reflex podcast

Martin Bartkovský

Společnost

Reflexe Kalouska a Stoniše 71: Kalousek o politickém patu v Praze- Měli by zasáhnout předsedové stran - podcast

Obrázek epizody Reflexe Kalouska a Stoniše 71: Kalousek o politickém patu v Praze- Měli by zasáhnout předsedové stran - podcast

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

14 min

„V České republice je 6248 obcí a v drtivé většině z nich jsou ustavena zastupitelstva, zvoleni starostové nebo primátoři. To, že ani dva měsíce po skončení komunálních voleb nemá primátora hlavní město Praha, která je výkladní skříní země, je chyba,“ říká v aktuálním vydání pořadu Reflexe Miroslav Kalousek.

Popis podcastu

Reflex podcast natáčí redaktoři a reportéři časopisu Reflex se zajímavými hosty ze světa kultury i vědy. Rozhovory s osobnostmi, které jsou zajímavé nejen svou profesí, ale i tím, jak působí na společnost. Reflex podcast moderuje Martin Bartkovský, Kateřina Kadlecová a Veronika Bednářová.