Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Reflektor #155: Yzomandias ft. NobodyListen vs. Gizzverse

Reflektor

Radio 1

Kultura

Reflektor #155: Yzomandias ft. NobodyListen vs. Gizzverse

Obrázek epizody Reflektor #155: Yzomandias ft. NobodyListen vs. Gizzverse

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

43 min

O epizodě podcastu

Reflektor slaví 3 roky a konečně dostal pořádný vysílací čas. Dnes se budeme věnovat australským vykutálencům King Gizzard & The Lizard Wizard, kteří přichystali gargantuální album. V programu nebude chybět investigativní ponor k čerstvé mixtape dvojice Yzomandias a NobodyListen. Naši relaci doplní rovněž nová píseň kapely Pacino a ohlédnutí za Cenami Anděl. Krásný dobrý večer a místo televize laďte radši pirátské vysílání Radia 1.
Reflektor slaví 3 roky a konečně dostal pořádný vysílací čas. Dnes se budeme věnovat australským vykutálencům King Gizzard & The Lizard Wizard, kteří přichystali gargantuální album. V programu nebude chybět investigativní ponor k čerstvé mixtape dvojice Yzomandias a NobodyListen. Naši relaci doplní rovněž nová píseň kapely Pacino a ohlédnutí za Cenami Anděl. Krásný dobrý večer a místo televize laďte radši pirátské vysílání Radia 1. ??

Popis podcastu

Obsedantně hudební magazín Reflektor přináší každou středu od 20 do 21 hodin přehled novinek z tuzemské i zahraniční scény, výběr výrazných singlů napříč žánry a recenze zásadních nových alb. Pořad moderují současný programový ředitel Radia 1 Zdeněk Lichnovský a hudební publicista Vojtěch Tkáč z magazínu Headliner.