Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #9: Trumpův týden v nebi

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #9: Trumpův týden v nebi

Obrázek epizody Redneck #9: Trumpův týden v nebi

Poslechněte si podcast

9. 2. 2020

32 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2020/02/redneck-9-trumpuv-nebesky-tyden/ V pondělí 3. února odstartovaly primárky, ve kterých si američtí demokraté vyberou svého kandidáta proti Donaldu Trumpovi. Začínalo se tradičně ve státě Iowa, který umí vždy překvapit, ale něco jako letošní fiasko tu opravdu ještě nebylo. Kdo z něho vyšel nejlíp – Pete Buttigieg, nebo snad Bernie Sanders? Možná tak trochu oba, ale dnešní díl je hlavně o tom, že nejlíp se má momentálně Donald Trump.
V pondělí 3. února odstartovaly primárky, ve kterých si američtí demokraté vyberou svého kandidáta proti Donaldu Trumpovi. Začínalo se tradičně ve státě Iowa, který umí vždy překvapit, ale něco jako letošní fiasko tu opravdu ještě nebylo. Kdo z něho vyšel nejlíp – Pete Buttigieg, nebo snad Bernie Sanders? Možná tak trochu oba, ale dnešní díl je hlavně o tom, že nejlíp se má momentálně Donald Trump.