Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #8: Musíme si promluvit o Berniem...

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #8: Musíme si promluvit o Berniem...

Obrázek epizody Redneck #8: Musíme si promluvit o Berniem...

Poslechněte si podcast

24. 1. 2020

31 min

O epizodě podcastu

Redneck #8: Musíme si promluvit o Berniem... by Redneck
3. února definitivně začínají primárky, v nichž si američtí demokraté vyberou svého kandidáta, který se v listopadu postaví Donaldu Trumpovi. V půlce ledna také proběhla poslední „předprimárková“ televizní debata, ve které to jiskřilo mezi dvěma nejlevicovějšími kandidáty: Berniem Sandersem a Elizabeth Warren. Právě jejich střetu a kandidatuře Sanderse je věnována velká část dílu. Znovu se ale podíváme i do Íránu, nebo celkem tradičně do Virginie.

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.