Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #5: Milosti, potravinové pouště a impeachment

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #5: Milosti, potravinové pouště a impeachment

Obrázek epizody Redneck #5: Milosti, potravinové pouště a impeachment

Poslechněte si podcast

21. 12. 2019

20 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2019/12/redneck-5-milosti-potravinove-pouste-a-impeachment/ Nevíte, co jsou to potravinové pouště? Dozvíte se to v aktuálním díle podcastu Redneck. Dále uslyšíte o Mattu Bavinu, který sloužil jako guvernér státu Kentucky. Teď už sice skončil, ale během svých posledních dní v úřadě stihl udělit celou řadu kontroverzních milostí. Největší část dílu ale zabere vysvětlování aktuálního dění okolo impeachmentu Donalda Trumpa, který právě odhlasovala dolní komora amerického kongresu. Tento termín spoustu lidí mate, ale dnešní díl podcastu Redneck to snad napraví.
Nevíte, co jsou to potravinové pouště? Dozvíte se to v aktuálním díle podcastu Redneck. Dále uslyšíte o Mattu Bavinu, který sloužil jako guvernér státu Kentucky. Teď už sice skončil, ale během svých posledních dní v úřadě stihl udělit celou řadu kontroverzních milostí. Největší část dílu ale zabere vysvětlování aktuálního dění okolo impeachmentu Donalda Trumpa, který právě odhlasovala dolní komora amerického kongresu. Tento termín spoustu lidí mate, ale dnešní díl podcastu Redneck to snad napraví.

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.