Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #44: Může se Josh Hawley skutečně stát nástupcem Donalda Trumpa?

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #44: Může se Josh Hawley skutečně stát nástupcem Donalda Trumpa?

Obrázek epizody Redneck #44: Může se Josh Hawley skutečně stát nástupcem Donalda Trumpa?

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

27 min

Málokdo se v posledních letech snažil tak moc stylizovat do role možného nástupce Donalda Trumpa jako senátor za stát Missouri Josh Hawley. Zatímco donedávna směřoval spíše směrem k jakémusi umírněnějšímu, sofistikovanějšímu „trumpismu“, od vyrabování Katpiolu podporovateli Donalda Trumpa a zpochybňování voleb ze strany republikánských senátorů v čele právě s Hawleym nemůže být o něčem takovém řeč. Může se Hawley z aktuálního dění vzpamatovat, nebo z něj naopak dokonce těžit? A je jeho „ekonomický populismus“ skutečný, nebo je jenom módní pózou? To vše se dozvíte v aktuálním díle podcastu Redneck.

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.