Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #43: Barack Obama zachránil systém, který chtěli lidé zbořit

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #43: Barack Obama zachránil systém, který chtěli lidé zbořit

Obrázek epizody Redneck #43: Barack Obama zachránil systém, který chtěli lidé zbořit

Poslechněte si podcast

19. 2. 2021

47 min

Joe Biden má za sebou bezmála měsíc v prezidentském úřadě. Vyjasnili si ale demokraté a Američané obecně, jak úspěšným (nebo neúspěšným) prezidentem byl vlastně jeho demokratický předchůdce Barack Obama? Ten na konci minulého roku vydal první část svých prezidentských pamětí. Jak se vypořádal se zděděnou hospodářskou krizí? Jak proměnil americké zdravotnictví? A na co při svém úřadování trochu pozapomněl? To vše je tématem aktuálního dílu Rednecku.

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.