Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #4: Priority Nancy Pelosi, rybí antibiotika a upírané volební právo

Redneck

Redneck

Politika

Redneck #4: Priority Nancy Pelosi, rybí antibiotika a upírané volební právo

Obrázek epizody Redneck #4: Priority Nancy Pelosi, rybí antibiotika a upírané volební právo

Poslechněte si podcast

13. 12. 2019

22 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2019/12/redneck-4-priority-nancy-pelosi-rybi-antibiotika-a-upirane-volebni-pravo/ Minulý díl byl obzvláště depresivní, tentokrát je to snad o něco lepší. Pozitivních zpráv je ve čtvrtém vydání Rednecku hned několik: od těch drobných, jako je bezplatná doprava v Kansas City, až po ty významné, což je případ navracení volebního práva bývalým trestancům. Méně pozitivní jsou ovšem zprávy z Washingtonu DC, kde se na sklonku roku jasně ukazuje, jaké jsou priority centristických demokratů. Dojde i na bilanci kariéry nedávno zemřelého bývalého předsedy Federálního rezervního systému Paula A. Volckera, který pomáhal ve Spojených státech rozevřít ekonomické nůžky.
Minulý díl byl obzvláště depresivní, tentokrát je to snad o něco lepší. Pozitivních zpráv je ve čtvrtém vydání Rednecku hned několik: od těch drobných, jako je bezplatná doprava v Kansas City, až po ty významné, což je případ navracení volebního práva bývalým trestancům. Méně pozitivní jsou ovšem zprávy z Washingtonu DC, kde se na sklonku roku jasně ukazuje, jaké jsou priority centristických demokratů. Dojde i na bilanci kariéry nedávno zemřelého bývalého předsedy Federálního rezervního systému Paula A. Volckera, který pomáhal ve Spojených státech rozevřít ekonomické nůžky.