Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #3: Sebedeportace, pohřby nenarozených plodů a konfederační zombie

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #3: Sebedeportace, pohřby nenarozených plodů a konfederační zombie

Obrázek epizody Redneck #3: Sebedeportace, pohřby nenarozených plodů a konfederační zombie

Poslechněte si podcast

6. 12. 2019

23 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2019/12/redneck-3-sebedeportace-pohrby-nenarozenych-plodu-a-konfederacni-zombie/ Možná přijde den, kdy se z podcastu Redneck bude zdát, že ze Spojených států proudí samé pozitivní zprávy. Tentokrát tomu tak ale není. Aktuální díl je plný opravdu špatných zpráv: od bizarní falešné univerzity, která pomáhala úřadům s vyhoštěním zahraničních studentů, přes nejnovější vlnu absurdních protipotratových zákonů až po konec potravinových lístků pro statisíce nejchudších Američanů. A pak je tu historka o démonické konfederační lodi.
Možná přijde den, kdy se z podcastu Redneck bude zdát, že ze Spojených států proudí samé pozitivní zprávy. Tentokrát tomu tak ale není. Aktuální díl je plný opravdu špatných zpráv: od bizarní falešné univerzity, která pomáhala úřadům s vyhoštěním zahraničních studentů, přes nejnovější vlnu absurdních protipotratových zákonů až po konec potravinových lístků pro statisíce nejchudších Američanů. A pak je tu historka o démonické konfederační lodi.