Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #19: Smrt Ahmauda Arberyho

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #19: Smrt Ahmauda Arberyho

Obrázek epizody Redneck #19: Smrt Ahmauda Arberyho

Poslechněte si podcast

26. 5. 2020

19 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2020/05/redneck-19-smrt-ahmauda-arberyho/ 23. února letošního roku byl v Satilla Shores v Georgii zastřelen pětadvacetiletý Afroameričan jménem Ahmaud Arbery. Proč je jeho smrt jednou z nejpropíranějších kauz v amerických médiích až tento měsíc? Na případu už se vystřídala trojice prokurátorů a do středu pozornosti ho dostalo až zveřejnění videa z Arberyho smrti. Výhradně této kauze se věnuje nejnovější díl podcastu Redneck.
23. února letošního roku byl v Satilla Shores v Georgii zastřelen pětadvacetiletý Afroameričan jménem Ahmaud Arbery. Proč je jeho smrt jednou z nejpropíranějších kauz v amerických médiích až tento měsíc? Na případu už se vystřídala trojice prokurátorů a do středu pozornosti ho dostalo až zveřejnění videa z Arberyho smrti. Výhradně této kauze se věnuje nejnovější díl podcastu Redneck.