Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #17: MeToo, Biden a viceprezidentky

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #17: MeToo, Biden a viceprezidentky

Obrázek epizody Redneck #17: MeToo, Biden a viceprezidentky

Poslechněte si podcast

30. 4. 2020

28 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2020/04/redneck-17-metoo-biden-a-viceprezidentky/ Během minulého týden se díky práci serverů The Intercept a Business Insider pohla kupředu kauza údajného sexuálního napadení, kterého se v roce 1993 měl dopustit teď už takřka jistý kandidát demokratů Joe Biden. Výpověď Tary Reade, která bývalého viceprezidenta Baracka Obamy obvinila, teď doplnily podpůrné důkazy v podobě záznamu telefonátu její matky a svědectví dvou jejích známých z 90. let. Kromě této kauzy je tématem 17. dílu podcastu Redneck Bidenův výběr viceprezidentského kandidáta – tedy kandidátky, protože Biden slíbil vybrat si ženu. To je pochopitelně kvůli obviněním Tary Reade o to třaskavější.
Během minulého týden se díky práci serverů The Intercept a Business Insider pohla kupředu kauza údajného sexuálního napadení, kterého se v roce 1993 měl dopustit teď už takřka jistý kandidát demokratů Joe Biden. Výpověď Tary Reade, která bývalého viceprezidenta Baracka Obamy obvinila, teď doplnily podpůrné důkazy v podobě záznamu telefonátu její matky a svědectví dvou jejích známých z 90. let. Kromě této kauzy je tématem 17. dílu podcastu Redneck Bidenův výběr viceprezidentského kandidáta – tedy kandidátky, protože Biden slíbil vybrat si ženu. To je pochopitelně kvůli obviněním Tary Reade o to třaskavější.

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.