Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #16: Protesty proti lockdownu, stávky a zmrzlina Nancy Pelosi

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #16: Protesty proti lockdownu, stávky a zmrzlina Nancy Pelosi

Obrázek epizody Redneck #16: Protesty proti lockdownu, stávky a zmrzlina Nancy Pelosi

Poslechněte si podcast

24. 4. 2020

24 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2020/04/redneck-16-protesty-proti-lockdownu-stavky-a-zmrzlina-nancy-pelosi/ V minulých dílech Redneck jsem mluvil o CARES Actu, tedy nejnovějším nouzovém balíku, kterým americký Kongres reagoval na pandemii koronaviru a její ekonomické dopady – předevšm pak o jeho stinných stránkách. V šesnáctém díle jsem se proto zaměřil na jeho lepší části. Bohužel i ty se ukazují být jako velmi nedostatečné. Kromě CARES Actu dojde i na stávky pracovníků masokmbinátů nebo zdravotních sester a dozvíte se, proč jak s tím vším souvisí lednička a zmrzlina demokratické předsedkyně dolní sněmovny Nancy Pelosi. Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Alarmu, ale také na Spotify, Apple Podcasts, PlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Na Facebooku najdete stránku podcastu, na které kromě nových dílů sdílíme i aktuální zprávy nebo články zmiňované v podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Alarmu také sesterský projekt Voxpot.
V minulých dílech Redneck jsem mluvil o CARES Actu, tedy nejnovějším nouzovém balíku, kterým americký Kongres reagoval na pandemii koronaviru a její ekonomické dopady – předevšm pak o jeho stinných stránkách. V šesnáctém díle jsem se proto zaměřil na jeho lepší části. Bohužel i ty se ukazují být jako velmi nedostatečné. Kromě CARES Actu dojde i na stávky pracovníků masokmbinátů nebo zdravotních sester a dozvíte se, proč jak s tím vším souvisí lednička a zmrzlina demokratické předsedkyně dolní sněmovny Nancy Pelosi. Všechny díly podcastu si můžete poslechnout nejen na webu Alarmu, ale také na Spotify, Apple Podcasts, PlayerFM nebo pomocí RSS feedu našeho účtu na Soundcloudu. Na Facebooku najdete stránku podcastu, na které kromě nových dílů sdílíme i aktuální zprávy nebo články zmiňované v podcastu. Vznik podcastu podporuje kromě Alarmu také sesterský projekt Voxpot.