Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #14: Čeká USA nezaměstnanost v řádech desítek milionů?

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #14: Čeká USA nezaměstnanost v řádech desítek milionů?

Obrázek epizody Redneck #14: Čeká USA nezaměstnanost v řádech desítek milionů?

Poslechněte si podcast

25. 3. 2020

28 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2020/03/redneck-14-ceka-usa-nezamestnanost-v-radech-desitek-milionu/ Analytici společnosti Goldman Sachs předpovídají Spojeným státům v souvislosti s pandemií koronaviru hospodářskou krizi, která nemá v historii obdoby. Rostoucí nezaměstnanost v jednotlivých amerických státech z minulého týdne jim zatím dávají za pravdu. Jak na situaci reaguje Washington? A jak se projevuje nákaza v amerických věznicích? To se dozvíte v aktuálním dílu podcastu Redneck.
Analytici společnosti Goldman Sachs předpovídají Spojeným státům v souvislosti s pandemií koronaviru hospodářskou krizi, která nemá v historii obdoby. Rostoucí nezaměstnanost v jednotlivých amerických státech z minulého týdne jim zatím dávají za pravdu. Jak na situaci reaguje Washington? A jak se projevuje nákaza v amerických věznicích? To se dozvíte v aktuálním dílu podcastu Redneck.