Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #12: Může se Sanders zachránit?

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #12: Může se Sanders zachránit?

Obrázek epizody Redneck #12: Může se Sanders zachránit?

Poslechněte si podcast

10. 3. 2020

32 min

O epizodě podcastu

https://a2larm.cz/2020/03/redneck-12-muze-se-sanders-zachranit/ V amerických primárkách se mohou věci rychle měnit. Minulý díl podcastu Redneck byl o průlomu, kterým bylo pro kampaň Bernieho Sanderse vítězství v Nevadě. To se však teď může zdát jako dávná minulost. Po vítězství v Jižní Karolíně totiž vstala z mrtvých kampaň bývalého viceprezidenta Joea Bidena, který nakonec zvládl spojit středové hlasy. Navíc se mu to podařilo daleko rychleji, než se vůbec dalo čekat. Znamená to, že Sanders skončil? Jakých chyb se dopouští jeho kampaň? A co bude teď následovat? To vše je tématem nejnovějšího dílu podcastu Redneck.
V amerických primárkách se mohou věci rychle měnit. Minulý díl podcastu Redneck byl o průlomu, kterým bylo pro kampaň Bernieho Sanderse vítězství v Nevadě. To se však teď může zdát jako dávná minulost. Po vítězství v Jižní Karolíně totiž vstala z mrtvých kampaň bývalého viceprezidenta Joea Bidena, který nakonec zvládl spojit středové hlasy. Navíc se mu to podařilo daleko rychleji, než se vůbec dalo čekat. Znamená to, že Sanders skončil? Jakých chyb se dopouští jeho kampaň? A co bude teď následovat? To vše je tématem nejnovějšího dílu podcastu Redneck.