Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #11: Jak velký byl Sandersův průlom v Nevadě?

Play

Poslechněte si podcast

27. 2. 2020

28 min

https://a2larm.cz/2020/02/redneck-11-jak-velky-byl-sandersuv-prulom-v-nevade/ Americké primárky jsou v plném proudu. Volilo se už v Iowě, New Hampshire a Nevadě. Zatím je z kandidátů nejúspěšnější demokratický socialista Bernie Sanders. Má šanci vyhrát i v následujících primárkách v Jižní Karolíně? Co čeká Spojené státy příští týden? Začínají se demokraté smiřovat s představou, že jejich kandidátem bude právě Sanders, kterého nemá vedení jejich strany vůbec v oblibě? To všechno je tématem dnešního dílu podcastu Redneck.

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.