Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Redneck #10: Bloomberg, Nevada a vzlety do Mexika

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #10: Bloomberg, Nevada a vzlety do Mexika

Obrázek epizody Redneck #10: Bloomberg, Nevada a vzlety do Mexika

Poslechněte si podcast

17. 2. 2020

28 min

Za sebou máme druhá stát amerických primárek. Výsledky v New Hampshire byly daleko jednoznačnější a v aktuálním díle podcastu Redneck se na ně krátce podíváme. Daleko důkladněji se ale zaměříme na bývalého newyorského starostu a osmého nejbohatšího člověka planety Mikea Bloomberga. Čím je jeho kampaň specifická? Jaké jsou jeho politické názory? Je vlastně vůbec demokrat? To všechno se dozvíte v dnešním díle a krátce zavítáme také do Mexika.

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.