Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Redneck #1: Vzteklý pes Biden, učitelská stávka v Chicagu a váhající Warren

Redneck

Redneck

Zpravodajství

Redneck #1: Vzteklý pes Biden, učitelská stávka v Chicagu a váhající Warren

Obrázek epizody Redneck #1: Vzteklý pes Biden, učitelská stávka v Chicagu a váhající Warren
Play

Poslechněte si podcast

20. 11. 2019

20 min

V prvním díle si poslechnete, jak si vyměňují urážky Donald Trump, Kim Čong-un a Joe Biden, nebo hrozby Hillary Clinton. Podrobněji tu rozebírám výsledek voleb do zastupitelstva v Seattlu, nejnovější úspěch stávkujících učitelů nebo váhání senátorky Elizabeth Warren v její prezidentské kampani. Zatímco v minulých měsících stála pevně na straně okamžité reformy amerického zdravotnictví, před týdnem začala razit jiný postup. Na závěr dojde i na (snad) první letecký útok na americkou půdu – pozor, nejde o Pearl Harbor. Každý nový díl podcastu si můžete poslechnout nejen na soundcloudu, ale i na Spotify, iTunes, Youtube, nebo si můžete přetáhnout RSS feed tady na soundcloudu do jakékoliv vaší oblíbené podcastové aplikace. https://soundcloud.com/advojka2013

Popis podcastu

Redneck je podcast Matěje Schneidera o politice Spojených států. Nejen o té vrcholové probíhající mezi Bílým domem, Kongresem, lobbisty a thinktanky ve Washingtonu DC, ale i o té lokální v jednotlivých státech a o organicky vznikajích hnutích – USA zespoda i svrchu. Podcast vzniká za podpory komentářového webu A2larm a projektu Voxpot.