Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 31. Neuromarketing: Jsou Naše Rozhodnutí Opravdu Jen Naše?

RED PILL CZ

RED PILL CZ

Osobní rozvoj

31. Neuromarketing: Jsou Naše Rozhodnutí Opravdu Jen Naše?

Obrázek epizody 31. Neuromarketing: Jsou Naše Rozhodnutí Opravdu Jen Naše?

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

17 min

Bez intenetu a sociálních sítí si lze život ve 21. století představit už jen steží. Každý den namáčíme svou pozornost do kyberprostoru bez vědomí všeho, co tam na nás číhá. Co mi "předhazuje" informace na míru? Jak mě vyhledávájí reklamy? A může někdo mé "rozhodnutí" hacknout i v obchodě? Tomu se věnuje neuromarketing a jeho nástroje a dnes se v Red pillu pověnujeme právě tomu. Přejeme příjemný poslech.


20% SLEVA na KURZ Průvodce Mozkem a MyslíZDEhttps://bit.ly/35b2rLo

Popis podcastu

Dáme Ti na výběr 2 pilulky. Červenou, nebo modrou. Pokud si zvolíš červenou, tak se dozvíš něco, co už nemůžeš nevědět. Vezmeš si červenou, nebo modrou pilulku? Pro červenou pilulku si zvol jeden z dílů Red Pillu a poslouchej. RED PILL je pro nás další srdcový projekt - sdílíme ta nejdůležitější uvědomění (Red pilly), která nám ovlivnila naše životy a prožívání. Red Pill vám přináší Vojta Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar - autoři podcastu Brain We Are.