Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Francouzská levice u moci. „Macron může zmírnit její návrhy,“ upozorňuje ekonom

Řečí peněz

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Byznys zprávy

Francouzská levice u moci. „Macron může zmírnit její návrhy,“ upozorňuje ekonom

Obrázek epizody Francouzská levice u moci. „Macron může zmírnit její návrhy,“ upozorňuje ekonom

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

23 min

O epizodě podcastu

Jak na úspěch krajní levice a propad krajní pravice budou reagovat finanční trhy? A kam až porostou náklady na bydlení v Česku? V Řečí peněz odpoví hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil.Všechny díly podcastu Řečí peněz můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
V předčasných volbách ve Francii poněkolikáté neuspěla krajní pravice. Nástupu krajní levice se ale bály nejvíce trhy. Teď ale vidí, že se prezidentu Emmanuelu Macronovi bude vláda sestavovat těžko a Francouzům nevadí další výrazné zadlužování státu. „Macron musí vymyslet, jakým způsobem zvládne ekonomiku, která potřebuje reformy,“ upozorňuje v pořadu Řečí peněz hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil.Všechny díly podcastu Řečí peněz můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.