Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 29: Tomáš Rusňák s Pavlou Temrovou o realitách a realitním trhu (Hypotecast)

Realitní kuchařka 2012-2023

Realitní kuchařka 2020

Byznys

29: Tomáš Rusňák s Pavlou Temrovou o realitách a realitním trhu (Hypotecast)

Obrázek epizody 29: Tomáš Rusňák s Pavlou Temrovou o realitách a realitním trhu (Hypotecast)

Poslechněte si podcast

8. 12. 2022

52 min

Pozvání do Hypotecastu Tomáše Rusňáka jsem přijala s velkou radostí, protože jsem sama jeho posluchačkou. Hypotéky a nemovitosti jsou propojené nádoby. Hypotéky jsou dnes velmi drahé, díky tomu klesá počet zájemců o koupi, zatímco nemovitostí v nabídce přibývá. Zájemci mají po dlouhé době konečně na výběr, ale mnoho z nich nedosáhne na hypotéku. Jak dnes uvažují kupující a prodávající a co všechno ovlivňuje jejich pozice na trhu.

Popis podcastu

Zaposlouchejte se do podcastu Realitní kuchařka a objevte svět nemovitostí s certifikovanou realitní makléřkou Pavlou Temrovou, která se s vámi podělí o zajímavé tipy a recepty z oboru nemovitostí, které vám pomohou udržet si náskok. Podcast navazuje na knižní bestseller Realitní kuchařka, který od roku 2012 doprovodilo přes 100 živých seminářů pro veřejnost. Textový přepis všech epizod najdete zde (https://www.pavlatemrova.cz/blog/) Dobrý den, jmenuji se Pavla a jsem osobní realitní makléřka. Specializuji se na prodej bytů a rodinných domů v Praze.  Nákup či prodej střechy nad hlavou představuje důležitý životní krok, který většina z nás dělá jen jednou za život. Trh nemovitostí v ČR je nepřehledná džungle a není snadné se v něm zorientovat. Přáním Realitní kuchařky je stát se vaším přítelem ve světě nemovitostí, s jehož pomocí odhalíte rizika i příležitosti, které dnešní doba přináší.