Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 24: Co Ty a Reality? Moderuje Václav Duben, hostem pořadu je Pavla Temrová

Realitní kuchařka 2012-2023

Realitní kuchařka 2020

Byznys

24: Co Ty a Reality? Moderuje Václav Duben, hostem pořadu je Pavla Temrová

Obrázek epizody 24: Co Ty a Reality? Moderuje Václav Duben, hostem pořadu je Pavla Temrová

Poslechněte si podcast

21. 9. 2021

53 min

O epizodě podcastu

Vašek Duben je velký sympaťák, ale především špičkový realitní makléř, který je v realitách už hezkých pár let. Pozvání k rozhovoru s ním mě mile potěšilo. Ve svých otázkách mě vůbec nešetřil. Co mě přivedlo k realitám a proč mě spousta mých kolegů z realitní branže dříve nesnášela? Přijměte pozvání k poslechu.
Co Pavlu Temrovou přivedlo k realitám a proč ji spousta realitních makléřů dříve nesnášela? Jak těžké bylo před lety odejít z dobře placeného zaměstnání a začít podnikat v nemovitostech a co by poradila začínajícím realiťákům? I o tom jsme si povídali v podcastu Co Ty a Reality? Pozvání k rozhovoru s Vaškem mě potěšilo. Je to velký sympaťák a špičkový realitní makléř. Ve svých otázkách mě vůbec nešetřil. A jak jsme zjistili, oba jsme v realitách "teprve" 15 let a stále je co se učit.
Video:https://www.youtube.com/watch?v=KE9eGDmmQWI&t=97s