Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 24: Co Ty a reality? Hostem pořadu je realitní makléřka Pavla Temrová, moderuje Václav Duben

Realitní kuchařka 2012-2022

Realitní kuchařka 2020-2021

Byznys

24: Co Ty a reality? Hostem pořadu je realitní makléřka Pavla Temrová, moderuje Václav Duben

Obrázek epizody 24: Co Ty a reality? Hostem pořadu je realitní makléřka Pavla Temrová, moderuje Václav Duben

Poslechněte si podcast

21. 9. 2021

53 min

Vašek Duben je velký sympaťák, ale především špičkový realitní makléř, který je v realitách už hezkých pár let. Pozvání k rozhovoru s ním mě mile potěšilo. Ve svých otázkách mě vůbec nešetřil. Co mě přivedlo k realitám a proč mě spousta mých kolegů z realitní branže dříve nesnášela? Přijměte pozvání k poslechu. 

Popis podcastu

Zaposlouchejte se do podcastu Realitní kuchařka a objevte svět nemovitostí s certifikovanou realitní makléřkou Pavlou Temrovou, která se s vámi podělí o zajímavé tipy a recepty z oboru nemovitostí, které vám pomohou udržet si náskok. Textový přepis všech epizod najdete zde (https://www.pavlatemrova.cz/blog/)   Dobrý den, jmenuji se Pavla a jsem osobní realitní makléřka. Specializuji se na prodej bytů a rodinných domů v Praze.  Nákup či prodej střechy nad hlavou představuje důležitý životní krok, který většina z nás dělá jen jednou za život. Trh nemovitostí v ČR je nepřehledná džungle a není snadné se v něm zorientovat. Přáním Realitní kuchařky je stát se vaším přítelem ve světě nemovitostí, s jehož pomocí odhalíte rizika i příležitosti, které dnešní doba přináší.  Podcast navazuje na knižní bestseller Realitní kuchařka, který doprovodilo přes 100 živých seminářů pro veřejnost.