Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 20: Pavla Temrová: Jaké faktory ovlivňují tržní cenu bytů nejen v roce 2021

Realitní kuchařka 2012-2023

Realitní kuchařka 2020

Byznys

20: Pavla Temrová: Jaké faktory ovlivňují tržní cenu bytů nejen v roce 2021

Obrázek epizody 20: Pavla Temrová: Jaké faktory ovlivňují tržní cenu bytů nejen v roce 2021

Poslechněte si podcast

10. 3. 2021

24 min

O epizodě podcastu

V jedné ulice dokonce i v jednom domě se někdy nachází dva stejně velké byty s významně odlišnou cenou. Jeden z nich prošel rekonstrukci, druhý je v původním stavu. Který z nich bude levnější? Asi si říkáte, to je jasné, ten po rekonstrukci.  Může to ale být i naopak.
V jedné ulice dokonce i v jednom domě se někdy nachází dva stejně velké byty s velmi odlišnou cenou. Jeden z nich prošel rekonstrukci, druhý je v původním stavu. Který z nich bude levnější? Asi si říkáte, to je jasné, ten před rekonstrukcí.  Může to být i naopak. Textový přepis nahttps://www.pavlatemrova.cz/blog/

Popis podcastu

Zaposlouchejte se do podcastu Realitní kuchařka a objevte svět nemovitostí s certifikovanou realitní makléřkou Pavlou Temrovou, která se s vámi podělí o zajímavé tipy a recepty z oboru nemovitostí, které vám pomohou udržet si náskok. Podcast navazuje na knižní bestseller Realitní kuchařka, který od roku 2012 doprovodilo přes 100 živých seminářů pro veřejnost. Textový přepis všech epizod najdete zde (https://www.pavlatemrova.cz/blog/) Dobrý den, jmenuji se Pavla a jsem osobní realitní makléřka. Specializuji se na prodej bytů a rodinných domů v Praze.  Nákup či prodej střechy nad hlavou představuje důležitý životní krok, který většina z nás dělá jen jednou za život. Trh nemovitostí v ČR je nepřehledná džungle a není snadné se v něm zorientovat. Přáním Realitní kuchařky je stát se vaším přítelem ve světě nemovitostí, s jehož pomocí odhalíte rizika i příležitosti, které dnešní doba přináší.