Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 29: Pavel Macek: Jak žít dobrý život?

redesign s Davidem Krajíčkem

David Krajíček

Byznys

29: Pavel Macek: Jak žít dobrý život?

Obrázek epizody 29: Pavel Macek: Jak žít dobrý život?

Poslechněte si podcast

4. 3. 2021

46 min

Pavel Macek je mistrem čínských bojových umění a zakladatelem vůdčí české školy silového a kondičního tréninku KB5. Praktikuje moderní stoicismus, který si vybral jako svou životní filozofii. Pěstuje si vnitřní klid, skrze který nachází dlouhodobou životní spokojenost. Pavel je velmi silná osobnost s neuvěřitelnou sebe-disciplínou a sebe kontrolou.  Jak získat a udržet vnitřní klid? Jak žít dobrý život? Co se skrývá pod pojmem stoicismus? Proč a jak stoicismus praktikovat? Jak se Pavel ke své filozofii dostal?

Popis podcastu

David Krajíček je poradce rodinných firem, kouč a mentor podnikatelů a manažerů. Provází rodinné firmy při rozhodování o jejich budoucnosti a jako kouč otevírá zajímavá témata z oblasti životní spokojenosti. Pravidelně vám přináší dávku inspirace z těchto oblastí. Více informací najdete na http://www.dkfo.cz a http://dkredesign.com