Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Stylistka Klára Klempířová: Móda je dnes velmi benevolentní. Můžeme nosit to, v čem se cítíme skvěle

Ranní host

Rádio Zet

Móda

Stylistka Klára Klempířová: Móda je dnes velmi benevolentní. Můžeme nosit to, v čem se cítíme skvěle

Obrázek epizody Stylistka Klára Klempířová: Móda je dnes velmi benevolentní. Můžeme nosit to, v čem se cítíme skvěle

Poslechněte si podcast

15. 9. 2021

16 min

O epizodě podcastu

„Móda je dnes velmi benevolentní a my můžeme nosit prostě to, v čem se cítíme skvěle,“ říká stylistka Klára Klempířová. V oblékání teď proto převládá důraz na komfort. Lidé se chtějí cítit pohodlně a módní trendy vybízí k volnosti.
Takové módní trendy se objevily už dříve a podle Klempířové je umocnila pandemie koronaviru. A neočekává, že by se na tom mělo v nejbližší době něco měnit. „Asi se nebudeme pouštět do nějakých moc upjatých forem. Zůstaneme v tom pohodlí a komfortu,“ předpovídá stylistka. Dokladem toho je třeba i to, že první, na co lidé narazí v obchodech, jsou často teplákové soupravy. Klempířová přiznala, že proti nim sama jako stylistka nic nenamítá. I teplákové soupravy totiž mohou být zajímavě řešené a elegantní. „Tepláky jsou úplně v pořádku do toho svého prostředí. Neumím si představit, že by neexistovaly. Potřebujeme je do volnočasových aktivit a na doma. Rozhodně by se ale neměly stát uniformou do města,“ vysvětluje Klempířová.

Módou se zabývá přes třicet let. Je také zakladatelkou Akademie stylu a módy. Styl je podle Klempířové možné se naučit. „Trendy jsou všude kolem nás a jsou čím dál intenzivnější. Teď si můžeme všimnout, že se nosí hodně pohodlné oblečení, ať už co se týká materiálu nebo i velikých objemných siluet,“ říká stylistka, která byla ranním hostem Rádia Z. Ve studiu ji přivítala moderátorka Petra Květové Pšeničná. Klempířová předpovídá, že v nejbližší době se budou nosit „předimenzované“ bundy a saka, tzv. oversize. Už nyní se nosí také veliké a objemné kalhoty. „Skoro by se dalo říct, že slimkám odzvonilo. Důležité je ale, co komu sluší,“ dodává Klempířová.

Poslechněte si rozhovor moderátorky Petry Květové Pšeničné se stylistkou Klárou Klempířovou.

Popis podcastu

Rozhovory se zajímavými lidmi na aktuální téma na Rádiu ZET.