Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Naše fotobudky jsou na večírcích v ohrožení, říká fotograf Čeřovský

Ranní host

Rádio ZET

Společnost

Naše fotobudky jsou na večírcích v ohrožení, říká fotograf Čeřovský

Obrázek epizody Naše fotobudky jsou na večírcích v ohrožení, říká fotograf Čeřovský

Poslechněte si podcast

5. 8. 2022

16 min

O epizodě podcastu

Fotobudky v metru jsou dneska už pasé. My se zaměřujeme na speciální instalace, žádné běžné rekvizity a nudné pozadí. Na večírcích je fotobudka celkem v ohrožení, čím pozdější večírek, tím divočejší nápady, říká David Čeřovský. 

Jak se k nápadu fotobudky dostal? ,,Svatbu nafotím maximálně dvakrát do roka. Čas na to moc není, ale vracím se k tomu rád. Všichni mají dobrou náladu, člověk dostane najíst a napít. Příjemně strávený den. Tam vzniknul i nápad na Smilebox. Zachytit skupinky někdy večer, když se baví a popíjí, je těžké, a světlo špatné. Fotobudka má v sobě zabudované světlo, které působí na každého. Hlavně člověk nemá před strojem zábrany.” 

,,Fotky na sociálních sítích se za posledních 5 let neuvěřitelně posunuly. Mobily mají zabudované kvalitní fotoaparáty. Pro mě je těžké jít na Instagram a koukat se na to, protože to je strašně pěkný. O budoucnost fotografů se nebojím. Kolem fotky je spousty disciplín, které se nedají telefonem obelhat,” konstatuje fotograf Čeřovský. 

A za co nejčastěji dostává David Čeřovský pokuty si poslechněte zde: 

Popis podcastu

Rozhovory se zajímavými lidmi na aktuální téma na Rádiu Z.