Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Ranní host rádia Z

Rádio Z

Společnost

Myslím si, že ta větev může být jen jedna z mnoha, co se týká stromu hříchů, který si vypěstoval Roman Berbr. Říká ke kauze fotbalového funkcionáře sportovní komentátor Jaromír Bosák

Play

Poslechněte si podcast

21. 10. 2020

11:47

Aktuální téma s hostem Heleny Šulcové na rádiu Z.

O epizodě podcastu

sehnat důkazy a trvá to velmi dlouho. Co se týká jejich zpracování a předkládání před soudem. Většinou se nedaří lidi odsoudit. Z tohoto pohledu jsem si říkal, že to bude problematická .” ke kauze Romana  fotbalový komentátor  Bosák. “Jak je vidět, ústecká expozitura měla hodně času, hodně prostředků a řekl bych, že mají nabito. I vzhledem k tomu, že to dozoruje Lenka Bradáčová. Ona je v postavení, kdy si nemůže dovolit žádný velký neúspěch. Je to určitě připravené na maximální možné míře. Otázka je, co vše bude Romanu   k  zápasů, korupce a podle všeho i zpronevěra. Myslím si, že ta větev může být jen jedna z mnoha, co se týká stromu hříchů, který si vypěstoval Roman Berbr.”