Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Epidemiolog a předseda České vakcinologické společnosti Roman Chlíbek: S větší dodávkou vakcín počítáme během dubna až června příštího roku.

Epidemiolog a předseda České vakcinologické společnosti Roman Chlíbek: S větší dodávkou vakcín počítáme během dubna až června příštího roku.

Obrázek epizody Epidemiolog a předseda České vakcinologické společnosti Roman Chlíbek: S větší dodávkou vakcín počítáme během dubna až června příštího roku.

Poslechněte si podcast

19. 11. 2020

13 min

O epizodě podcastu

“Vakcíny proti covidu 19 budou pravděpodobně schválené ke konci roku. Fyzicky je můžeme očekávat počátkem roku příštího. Je pravda, že v únoru a březnu budou řádově stovky tisíc dávek. S větší dodávkou vakcín počítáme v průběhu dubna, května a června. Pokud vše půjde dobře, je to období, kdy se do republiky dostane největší počet očkovacích látek.” Říká předseda České vakcinologické společnosti Roman Chlíbek . “Je nutné dosáhnout co největší proočkovanosti. U takto komunitně šířených infekcí je to nejlepší. V tuto chvíli plánujeme koupi a dovoz očkovací látky pro zhruba pět a půl milionu obyvatel. Mělo by to být dostatečné množství.”

Popis podcastu

Rozhovory se zajímavými lidmi na aktuální téma na Rádiu ZET.