Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Proč je září fialové a jak se Vasky chystají na zimu

Ranní brífink

Hospodářské noviny

Zpravodajství

,

Byznys

,

Technika

Proč je září fialové a jak se Vasky chystají na zimu

Obrázek epizody Proč je září fialové a jak se Vasky chystají na zimu

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

14 min

O epizodě podcastu

Někdo má v září plnou hlavu obnovených školních povinností, někdo se už ve velkém chystá na Vánoce. Jako třeba zlínská obuvnická značka Vasky Václava Staňka, která kvůli tomu rozjela novou výrobnu. Co si od ní mladý podnikatel slibuje a proč ji vybavil stroji, které jsou mnohdy výrazně starší než on sám? Pro někoho je září zase fialové. To je barva, která se pojí s osvětou o onkogynekologických onemocnění, kterým tento měsíc po celém světě patří. V Ranním brífinku proto přidáme svou osvětovou dávku a s Petrou Adámkovou z Onko unie probereme, v čem je spefické, když rakovinou onemocní ženy.
Ranní brífink Lucie Černohlávkové: Někdo má v září plnou hlavu obnovených školních povinností, někdo se už ve velkém chystá na Vánoce. Jako třeba zlínská obuvnická značka Vasky Václava Staňka, která kvůli tomu rozjela novou výrobnu. Co si od ní mladý podnikatel slibuje a proč ji vybavil stroji, které jsou mnohdy výrazně starší než on sám? Pro někoho je září zase fialové. To je barva, která se pojí s osvětou o onkogynekologických onemocnění, kterým tento měsíc po celém světě patří. V Ranním brífinku proto přidáme svou osvětovou dávku a s Petrou Adámkovou z Onko unie probereme, v čem je spefické, když rakovinou onemocní ženy.