
Mělo to být odlehčení od byrokracie, zatím je to spíš peklo. Analytička HN vysvětluje realitu jednotného hlášení
Ranní brífink Petra Honzejka: Dnes se podíváme na digitalizaci státní správy. Konkrétně na to, jak funguje jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů, které mělo ulevit od administrativy, ale zdá se, že dochází k pravému opaku.
Popis podcastu
První denní byznysový podcast na českém trhu. To nejdůležitější ze světa ekonomiky a peněz v deseti minutách. Každý všední den v 6.45 ve vašich aplikacích nebo na HN.cz.
