Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #24 Počítače a telefony

Rande naslepo

Duo Pet a Mat

Společnost

#24 Počítače a telefony

Obrázek epizody #24 Počítače a telefony

Poslechněte si podcast

23. 9. 2021

49 min

Počítače vládnou světem. A pro nevidomé a slabozraké jsou neocenitelnou pomůckou. Od každodenních záležitostí, přes práci až po zábavu, to vše jde díky nim snáz nebo vůbec dělat i se zrakovou vadou. Nic ale není dokonalé a i v kyberprostoru existují pro nás handicapované překážky. O tom všem se budeme bavit v dnešním díle.

Dejte nám zpětnou vazbu na mailRandeNaslepo.podcast@gmail.com.

Popis podcastu

Podcast ze světa se zrakovou vadou. Prakticky nevidomý Mates z kanálu Matesův pohled a Péťa - jeho slabozraká parťačka se zbytky vidění na jednom oku - v něm přibližují zážitky a postřehy ze života s takovým postižením. Těšte se na vtipné, napínavé, hořkosladké i neuvěřitelné historky z každodenního života bez pomoci očí i na vysvětlení mnoha záhad a mýtů, které se se zrakově handicapovanými pojí. Kontaktovat nás můžete na RandeNaslepo.podcast@gmail.com