Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: „Výběr herce pro roli je takové sudoku, často si role vybere sama.“ Dejvické divadlo bude v kinech

Radiožurnál

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Host Lucie Výborné: „Výběr herce pro roli je takové sudoku, často si role vybere sama.“ Dejvické divadlo bude v kinech

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: „Výběr herce pro roli je takové sudoku, často si role vybere sama.“ Dejvické divadlo bude v kinech

Poslechněte si podcast

3. 4. 2024

30 min

O epizodě podcastu

V rozhovoru s ředitelem Dejvického divadla Lukášem Průdkem, herci Zdenkou Žádníkovou a Pavlem Šimčíkem a autorem hry Elegance molekuly Petrem Zelenkou, probrala Lucie Výborná představení, fungování divadla i to, jak se osazenstvo divadla staví k reakcím kritiky. Jak se připravují na streamování představení? „Když se přenášel Ucpanej systém, byly problémy se zvukem. Takže já budu hlavně držet palce zvukařům,“ těší se na představení Petr Zelenka. Poslechněte si celý rozhovor!

V rozhovoru s ředitelem Dejvického divadla Lukášem Průdkem, herci Zdeňkou Žádníkovou a Pavlem Šimčíkem a autorem hry Elegance molekuly Petrem Zelenkou, probrala Lucie Výborná představení, fungování divadla i to, jak se osazenstvo divadla staví k reakcím kritiky. Jak se připravují na streamování představení? „Když se přenášel Ucpanej systém, byly problémy se zvukem. Takže já budu hlavně držet palce zvukařům,“ těší se na představení Petr Zelenka. Poslechněte si celý rozhovor!