Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Když si dnes pustím Nagano, tak si říkám, co to je za sport, zamýšlí se hokejový expert Pospíšil

Radiožurnál

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Host Lucie Výborné: Když si dnes pustím Nagano, tak si říkám, co to je za sport, zamýšlí se hokejový expert Pospíšil

Obrázek epizody Host Lucie Výborné: Když si dnes pustím Nagano, tak si říkám, co to je za sport, zamýšlí se hokejový expert Pospíšil

Poslechněte si podcast

16. 5. 2024

29 min

O epizodě podcastu

David Pospíšil je bývalý hokejový útočník, který hrál dvacet dva let extraligový hokej a už šestnáct let je hokejovým expertem České televize. V rozhovoru Lucie Výborné, který probíhal ve fanzóně na střeše Galerie Harfa, řeší například podstatu hokeje. „Podstata je pořád stejná, hokej se jen stává rychlejším a tvrdším,“ popisuje Pospíšil. „Proto se mi často stane, že po osmém zápase na mistrovství mám myšlenku, že stejnou větu už jsem říkal,“ dodává se smíchem.

Dvacet dva let hrál extraligový hokej a už šestnáct let je hokejovým expertem České televize. David Pospíšil si Lucií Výbornou ve fanzóně na střeše pražské Galerie Harfa povídal mimo jiné o podstatě hokeje. „Je pořád stejná, hokej se jen stává rychlejším a tvrdším,“ popisuje. „Proto se mi často stane, že po osmém zápase na mistrovství mám myšlenku, že stejnou větu už jsem říkal,“ dodává se smíchem.