Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Vondra: Venezuela ukazuje, kam se svět posunul. Musíme zařídit, aby nikdo neúřadoval na našem dvorku

Dvacet minut Radiožurnálu: Vondra: Venezuela ukazuje, kam se svět posunul. Musíme zařídit, aby nikdo neúřadoval na našem dvorku

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Vondra: Venezuela ukazuje, kam se svět posunul. Musíme zařídit, aby nikdo neúřadoval na našem dvorku

Poslechněte si podcast

5. 1. 2026

24 min

O epizodě podcastu

Jak by měla evropská, tedy také česká diplomacie reagovat na americkou invazi do Venezuely? „Já si myslím, že celkem v klidu. Pro Venezuelu je tento scénář lepší, než kdyby tam zůstával Maduro. Pokud to povede i k tomu, že třeba Venezuela bude pouštět ropu na světový trh, tak poklesnou ceny a bude mít problém především Vladimir Putin s financováním své válečné mašinérie,“ říká v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu europoslanec Alexandr Vondra (ODS).

Jak by měla evropská, tedy také česká diplomacie reagovat na americkou invazi do Venezuely? „Já si myslím, že celkem v klidu. Pro Venezuelu je tento scénář lepší, než kdyby tam zůstával Maduro. Pokud to povede i k tomu, že třeba Venezuela bude pouštět ropu na světový trh, poklesnou ceny a bude mít problém především Vladimir Putin s financováním své válečné mašinérie,“ říká v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu europoslanec Alexandr Vondra (ODS).

Popis podcastu

Zpravodajství a publicistika.