Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Věra Jourová: Rusko je mistrem dezinformací. Eurovolby se rozhodně bude snažit ovlivnit

Radiožurnál

Český rozhlas

Zpravodajství

,

Denní zprávy

Dvacet minut Radiožurnálu: Věra Jourová: Rusko je mistrem dezinformací. Eurovolby se rozhodně bude snažit ovlivnit

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Věra Jourová: Rusko je mistrem dezinformací. Eurovolby se rozhodně bude snažit ovlivnit

Poslechněte si podcast

3. 4. 2024

23 min

O epizodě podcastu

Do voleb do Evropského parlamentu zbývají dva měsíce. Snaží se Rusko ovlivnit jejich výsledek, jak napovědělo nedávné odhalení prokremelského serveru Voice of Europe? Jak se dá podobným propagandistickým útokům zabránit? Moderuje Vladimír Kroc.

Do voleb do Evropského parlamentu zbývají dva měsíce. Jak je může Rusko dezinformacemi ovlivnit? Má Kreml své lidi mezi současnými europoslanci? A jak se dá zvýšit zájem o Evropský parlament mezi českými voliči? Vladimír Kroc se ptal místopředsedkyně Evropské komise Věry Jourové (ANO).