
Dvacet minut Radiožurnálu: Asi dva miliony Čechů nemají registraci u zubaře. „Obraťte se na pojišťovny,“ vyzývá šéf stomatologů

O epizodě podcastu
Kdy bude v celém Česku dostatečné dostupná stomatologická péče? Máme-li zubařů, kolik potřebujeme, proč si pacienti například v Moravskoslezském kraji stěžují, že je nemá kdo ošetřit? Moderuje Tomáš Pancíř.
Prezidentem České stomatologické komory byl znovu zvolen Roman Šmucler. Proč je pro pacienty v některých regionech těžké najít zubaře, za kterým by nemuseli daleko dojíždět a u kterého by za běžné zákroky nemuseli doplácet? „Problémem není Moravskoslezský kraj, jak se pořád křičí, ale problémem je Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj a Vysočina,” popisuje Šmucler ve Dvaceti minutách Radiožurnálu.
Popis podcastu
Zpravodajství a publicistika.