Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Lacina: Zvýšení koncesionářských poplatků je dobrou zprávou pro Česko, ne pro mě

Dvacet minut Radiožurnálu: Lacina: Zvýšení koncesionářských poplatků je dobrou zprávou pro Česko, ne pro mě

Obrázek epizody Dvacet minut Radiožurnálu: Lacina: Zvýšení koncesionářských poplatků je dobrou zprávou pro Česko, ne pro mě

Poslechněte si podcast

19. 3. 2025

23 min

O epizodě podcastu

Projde Senátem zvýšení poplatků za Českou televizi a Český rozhlas? Proč novela budí tak velké emoce? Jaké je postavení médií veřejné služby v současnosti? Moderuje Vladimír Kroc.
Začátkem března Poslanecká sněmovna schválila navýšení takzvaných koncesionářských poplatků, tedy poplatků za média veřejné služby. Posvětí mediální novelu Senát? „Myslím si, že novela Senátem projde, že pan prezident ji podepíše a že optimálně 1. května tohoto roku velká mediální novela začne platit,“ říká v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu místopředseda hnutí STAN a poslanec Jan Lacina.

Popis podcastu

Zpravodajství a publicistika.