
Tisíc pacientů ročně se dostává na dialýzu tzv. z ulice. O svém onemocnění neví, je to pro ně šok

Onemocnění ledvin a jejich transplantace. To je téma dnešní radioporadny. Našimi hosty jsou zástupkyně přednosty pro lékařskou péči Nefrologické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové MUDr. Michaela Matysková Kubišová a a vedoucí lékař mezioborového transplantačního centra ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové doc. MUDr. Igor Guňka. Všechny díly podcastu Radioporadna můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Popis podcastu
Zajímavá osobnost je hostem rozhlasové radioporadny od pondělí do pátku.
Všechny díly podcastu Radioporadna můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .
Všechny díly podcastu Radioporadna můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .