Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Z jukeboxu rovnou do playlistu 2

RadioDixie - Podcasty

RadioDixie

Kultura

Z jukeboxu rovnou do playlistu 2

Obrázek epizody Z jukeboxu rovnou do playlistu 2

Poslechněte si podcast

24. 2. 2015

58 min

O epizodě podcastu

V první hodince to semeleme nahrubo. V našem jukeboxu najdete velké hvězdy nashvillského středního proudu country music  jako jsou Marty Stuart, Elisabeth Cook nebo Kenny Chesney, z bluegrassu pankáče The Woodbox Gang a The Pine Box Boys i slušné chlapce typu The Grascalls, outlaw písničkáře Chrise Knighta i jižanský bluesrock jménem Javi Garcia. Od Ray Scotta se dozvíte něco o pivu, od pískacích prasat Whistle Pigs něco o věšení lidí, Slaid Cleaves nás vezme na procházku po vrakovišti a Charlie Daniels nám připomene, že Jih to zase znova dokáže.
Pickupy s náhonem na všechny čtyři, brokovnice a tradiční country. Co chcete víc? Na vylupování bank a pouliční násilí se podíváme z úhlu lupiče i nasranýho strážce zákona. Pankáči hrajou blues o vlaku plným drog a na problémy s chlastem dojde taky. Jukneme do hořícího Nashvillu, připomeneme si jeden vynikající film a nakonec vás Hank Junior zkusí přesvědčit, že Amerika už nutně potřebuje změnu.